BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Grasz w LOTTO!?

Bardzo dobra wiadomość! Wniosek miasta o dofinansowanie modernizacji boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. 11 Listopada 8) w ramach programu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” przeszedł I etap konkursu i zakwalifikował się do etapu II.

 

Program „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” jest organizowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. W ramach tego programu miasto Leżajsk złożyło wniosek o dofinansowanie modernizacji boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. 11 Listopada 8) na kwotę ponad 186 000,00 zł (całkowita wartość projektu  - 232 839,00 zł). Podczas I etapu konkursu, zespół ekspertów Zarządu Fundacji LOTTO dokonał oceny merytorycznej wszystkich złożonych projektów wybierając spośród nich 80 (po 5 z każdego województwa), które tym samym przeszły do drugiego etapu. Wśród szczęśliwców znalazł się również wniosek Leżajska.

 

Obecnie trwa II etap konkursu, podczas którego odbywa się głosownie z udziałem uczestników gier loteryjnych w Totalizatorze Sportowym. Od 20 października do 20 listopada mogą oni zagłosować na wybrany przez siebie projekt, w tym oczywiście na modernizację boiska przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Leżajsku. Dla graczy biorących udział w głosowaniu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” przewidziane są atrakcyjne nagrody. Szczegóły oraz zasady głosowania znajdują się na stronie: https://gramywygrywamy.pl/. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada.

 

Będę wdzięczny za wsparcie leżajskiego projektu.

 

 

Burmistrz Leżajska

Ireneusz Stefański

 

 

 
Data publikacji: 28-10-2022 07:56
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane