LII Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

w Leżajsku odbędzie się LII sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z LI sesji.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
  4. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Miasta Leżajska oraz informacji o przebiegu wykonania planu finansowego samorządowej instytucji kultury za pierwsze półrocze 2022 roku.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze Gminy Miasto Leżajsk.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia odcinków dróg na terenie Gminy Miasto Leżajsk kategorii dróg gminnych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia odcinków dróg na terenie Gminy Miasto Leżajsk do kategorii dróg gminnych.
  8. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXXIX/259/10 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 30 sierpnia 2010r. w sprawie scalenia i podziału nieruchomości.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XLVI/302/22 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 28 marca 2022 roku w sprawie ustalenia wysokości opłat za pobyt dziecka w Żłobku Miejskim w Leżajsku, maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie oraz warunków zwolnienia od ponoszonych opłat.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2022 rok.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia przedstawicieli Rady Miejskiej w Leżajsku do składu Komitetu Rewitalizacji.
  12. Zapytania i wolne wnioski.

Jerzy Jarosz

Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.

Data publikacji: 26-08-2022 14:51
Data modyfikacji: 26-08-2022 14:51