Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Informacja o utrudnieniach drogowych w związku z wyścigiem Tour de Pologne

1 sierpnia (poniedziałek), podczas 3 etapu z Kraśnika do Przemyśla, przez Leżajsk przejedzie wyścig Tour de Pologne.

Kolarze, w zależności od prędkości jazdy pojawią się w Leżajsku między 13:10 a 13:30. Wjadą do Leżajska od strony Przychojca (ulica Przytorze), a następnie ulicami: Warszawską i Mickiewicza skierują się w stronę MCK, gdzie zaplanowana jest premia lotna.

Dalsza część wyścigu prowadzi ulicą Mickiewicza, a następnie ulicami: Jarosławską, kapitana Kuczka i Lipy w stronę Wierzawic.

W związku z powyższym prawdopodobnie od godz. 12:00 do godz. 14:00 będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Na około 20 minut przed przejazdem wyścigu planowane jest także całkowite zamknięcie ulic znajdujących się na trasie przejazdu kolarzy.

Poniżej mapka całego 3 etapu Tour de Pologne oraz przewidywane czasy przejazdu kolarzy.

 

mapka.jpeg

czasy-1.jpeg
czasy-3.jpeg

PDFczasy.pdf (91,05KB)

Data publikacji: 26-07-2022 12:01
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane