BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Informacja Burmistrza Leżajska

     Burmistrz Miasta Leżajska informuje – powołując się na pkt 5. Dział IV Regulaminu Naboru Wniosków w Ramach Projektu z Zakresu Odnawialnych Źródeł Energii Planowanych do Realizacji przez Miasto Leżajsk – o ograniczeniu wyboru instalacji w ramach OZE do jednej instalacji.

     Ograniczenie dotyczy wszystkich wnioskodawców, którzy złożyli dokumenty w ramach naborów wniosków z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii do więcej niż jednej instalacji.

     Ograniczenie podyktowane jest kryteriami wyboru wniosków i optymalizacją projektu w ramach ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski konkursu dotyczącego unijnych środków finansowych na realizację projektów w ramach OZE. Konkurs, do którego Miasto Leżajsk przystąpi w partnerstwie z Gminą Grodzisko Dolne preferuje sumarycznie duże projekty, jednak nieprzekraczające określonej wartości. Z tego powodu należy dostosować wniosek (Leżajska i Grodziska Dolnego) do optymalnego stanu.

Data publikacji: 21-03-2017 10:20
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane