BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Polski Ład dla Leżajska

Ogłoszono wyniki naboru wniosków inwestycyjnych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Z trzech wniosków złożonych przez miasto, dwa zakwalifikowano do objęcia finansowym wsparciem: Modernizację oświetlenia ulicznego w Leżajsku poprzez jego wymianę i wdrożenie systemu sterowania (wartość dofinansowania 4 374 tys. zł) oraz Inwestycje strategiczne w zakresie infrastruktury wodno-kanalizacyjnej (wartość dofinansowania 8 375 tys. zł). Przepadł natomiast projekt: Budowa dróg na osiedlu „Ogrodowa” i połączenie ul. Konwaliowej z ul. Jagiełły w Leżajsku.

1 czerwca br. Jerzy Paul, poseł na Sejm RP, dokonał w Muzeum Ziemi Leżajskiej uroczystego wręczenia promes. W imieniu Miasta odebrał je Ireneusz Stefański, burmistrz Leżajska.

_DSC0141.jpeg

Data publikacji: 02-06-2022 09:47
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane