Święcenie pokarmów dla Grekokatolików oraz Boska Liturgia

W dniu 23.04.2022 ( sobota) godz. 19:30 odbędzie się Jutrznia; Boska Liturgia  oraz święcenie pokarmów przez ks. Pawła Szady z Parafii Grekokatolickiej p.w. Przemienienia Pańskiego w Jarosławiu. Będzie możliwość spowiedzi w tym dniu. Ks. Paweł Szady przyjedzie ze spowiednikiem oraz osobami do śpiewu. Całość liturgii około 2 godziny. Spowiedź Święta  od 19:00.

Jutrznia i Boska Liturgia odbędzie się  w kościele Jezusa Miłosiernego w Leżajsku  ( mały kościółek naprzeciwko Biblioteki Miejskiej ) w Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Świętej Trójcy w Leżajsku.

Bardzo prosimy o  zwrotną informację o ilości chętnych do udziału w liturgii do dnia 22.04.2022 r. ( piątek ) do godz. 10:00 tel. 17 2404 568.

Jednocześnie informujemy,  iż dojazd do Leżajska jest we własnym zakresie.

Data publikacji: 21-04-2022 13:06