Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

mikro.jpeg

 

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do zapoznania się z ofertą mikropożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

To propozycja dla osób, które nie mają zatrudnienia, biernych zawodowo lub pracujących, w wieku 30 lat i więcej, którzy zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej na terenie województwa podkarpackiego.
Szczegółowe informacje na stronie Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości.

 

 

warunki.jpeg

Data publikacji: 01-04-2022 12:15
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane