BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 04.03.2022 22:07

Dzien Dobry Proszę o informacje zwrotną dlaczego na terenie Leżajska przyłącze nergetyczne do nowo wybudowanego domu trwa ponad rok?! Jest to chora sytuacja patrząc na Tryńcze, Stalowa Wole czy Rzeszów gdzie moi znajomi też buduja domy i przylacza sa robione od tygodnia do max 2 miesiecy !!!!!!!!!!!!!! Na co mam od nich stosowne dokumnty z PGE wraz z datami podpisania umowy oraz odebrania przylacza. Ja pilnie potrzebuje przylacza energentycznego do nowo wybudowanego domu na które czekam juz ponad rok! Do PGE Lezajsk udaje sie kilka razy w miesiaciu i jedyna odpowiedz to łyk kawe i trzeba czekac ...tylko ile czekac?? to nie budowa stacji kosmicznej tylko przylacz ktory trwa okolo 2 h . Chcilam tez na wlasna reke wziasc osobe ktora ma uprawnienia aby dokonala mi przylacza tez niemozna to ile mam czkac se pyta jest w tym miescie ktos kto cos może i cokolwiek wie?? Jeżeli do dnia konca mojej umwy tj. 01.05.2022 moje przylacze nie zostanie zrobione wraz z innymi osobami a jest takich okolo 60 skladamy wniosek do Telewizji Rzeszow o kontroe w placówce Leżajsk zrobienie materialu jak sie tu podchodzi do tematu i moze tam woncu moze ktos co powie moze sie wkoncu dowie.

Z poważaniem Dorota M.

 

 

W odpowiedzi na Pani pytanie z dnia 04.03.2022 r. informuję, że cały proces budowy przyłączy energetycznych na terenie miasta Leżajsk realizuje PGE Dystrybucja S.A. Rejon Energetyczny Leżajsk i wszelką korespondencję w tej sprawie należy kierować do tej instytucji.

 

Z poważaniem

Janusz Orłowski
Kierownik Referatu Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji

Data publikacji: 10-03-2022 08:10
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane