BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Dodatek osłonowy

Burmistrz Leżajska informuje, że wnioski związane z realizacją dodatku osłonowego wprowadzonego w ramach Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej przyjmowane są w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Leżajsku.

 

Wsparciem objętych zostaną gospodarstwa domowe, których przeciętne miesięczne dochody nie przekraczają 2100 zł na osobę w gospodarstwach jednoosobowych lub 1500 zł na osobę w gospodarstwach wieloosobowych. Wnioski w powyższej sprawie można złożyć drogą elektroniczną lub w wersji papierowej bezpośrednio w MOPS.

 

 

Data publikacji: 05-01-2022 11:17
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane