Rusza budowa otwartej sieci światłowodowej na terenie Miasta Leżajsk

Powszechny dostęp do szybkiego Internetu – I oś priorytetowa POPC. Celem Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020 (POPC) jest wzmocnienie cyfrowych fundamentów rozwoju kraju. Wykorzystanie potencjału technologii cyfrowych jest jednym z priorytetów Polski na najbliższe lata.

Firma MEDIA-SYS Sp. Z o.o. realizuje projekt pn.: „Budowa sieci NGA na obszarze Tarnobrzeski B”, w którym wybuduje sieci światłowodowe na terenie powiatów: Tarnobrzeskiego, Stalowowolskiego, Niżańskiego, Leżajskiego, Tarnobrzega. W ramach inwestycji prowadzonej przez MEDIA-SYS ponad 19 tysięcy gospodarstw domowych i ponad 50 jednostek oświatowych uzyska dostęp do nowoczesnej, otwartej dla innych podmiotów telekomunikacyjnych infrastruktury światłowodowej.

Gorąco prosimy wszystkich właścicieli nieruchomości o wyrażenie pisemnej zgody na przeprowadzenie światłowodu.

Media-Sys 8 - Miasto Leżajsk.jpeg

Data publikacji: 07-12-2021 11:03