BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Rusza budowa otwartej sieci światłowodowej na terenie Miasta Leżajsk

Powszechny dostęp do szybkiego Internetu – I oś priorytetowa POPC. Celem Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020 (POPC) jest wzmocnienie cyfrowych fundamentów rozwoju kraju. Wykorzystanie potencjału technologii cyfrowych jest jednym z priorytetów Polski na najbliższe lata.

 

Firma MEDIA-SYS Sp. Z o.o. realizuje projekt pn.: „Budowa sieci NGA na obszarze Tarnobrzeski B”, w którym wybuduje sieci światłowodowe na terenie powiatów: Tarnobrzeskiego, Stalowowolskiego, Niżańskiego, Leżajskiego, Tarnobrzega. W ramach inwestycji prowadzonej przez MEDIA-SYS ponad 19 tysięcy gospodarstw domowych i ponad 50 jednostek oświatowych uzyska dostęp do nowoczesnej, otwartej dla innych podmiotów telekomunikacyjnych infrastruktury światłowodowej.

 

Gorąco prosimy wszystkich właścicieli nieruchomości o wyrażenie pisemnej zgody na przeprowadzenie światłowodu.

 

Media-Sys 8 - Miasto Leżajsk.jpeg

Data publikacji: 07-12-2021 11:03
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane