XLII Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

odbędzie się XLII sesja Rady Miejskiej w Leżajsku - nadzwyczajna

Porządek obrad :

1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Województwem Podkarpackim w sprawie powierzenia Miastu Leżajsk prowadzenia zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy skrzyżowania ul. Michałka na skrzyżowanie typu rondo w m. Leżajsk”.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego na 2022 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2021 rok.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od właścicieli nieruchomości zamieszkałych.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od właścicieli nieruchomości zamieszkałych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości oraz warunków i trybu jej składania za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zawarcia umów najmu i dzierżawy na czas nieoznaczony z dotychczasowymi najemcami i dzierżawcami.
  9. Zamknięcie obrad.

Jerzy Jarosz

Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.

Data publikacji: 23-11-2021 15:11
Data modyfikacji: 23-11-2021 15:08