Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 27.08.2021 13:38

Dzień dobry. Na jakich zasadach można zgłosić potrzebę odbioru płyt azbestowych z posesji?

           

Osoby zainteresowane odebraniem eternitu, mogą złożyć do Urzędu Miejskiego wniosek w tej sprawie.  Jest on dostępny w zakładce https://lezajsk.um.bipgmina.pl/sprawy/. Wnioski realizowane są według kolejności zgłoszeń w ramach posiadanych na dany rok środków finansowych.

 

Niestety, lista osób/beneficjentów na 2021 r. jest już zamknięta, natomiast kolejne wnioski są przyjmowane z planowaną realizacją w roku następnym.

 

Beata Jodkowska

Kierownik Biura Ochrony Środowiska

Data publikacji: 02-09-2021 10:13
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane