BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Czyste powietrze

Wszystkim mieszkańcom Leżajska, zainteresowanym pozyskaniem środków na wymianę nieefektywnego źródła ciepła i/lub wykonaniem termomodernizacji domu przypominamy, że w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leżajsku działa Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste powietrze”. W Punkcie przeszkoleni pracownicy bezpłatnie udzielają mieszkańcom Leżajska szczegółowych informacji dotyczących zasad ubiegania się o dotację, wydają zaświadczenia o dochodach, uprawniające do ubiegania się o podwyższony poziom dofinansowania, pomagają w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie, udzielają też informacji dotyczących złożenia wniosku o płatność.

 

Punkt działa w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leżajsku, w każdy poniedziałek i wtorek, w godzinach 12.30 – 15.30 oraz w każdą środę, w godzinach 12.00 – 16.00. Można również kontaktować się telefonicznie pod numerem: (17) 242 04 97, wew. 33 i 535 528 660.

 

Informujemy również, że w sobotę, 4 września 2021 r., w godzinach 16.00 – 19.00, na placu Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku, podczas wydarzenia lokalnego pod nazwą Leżajskie Targowisko Sztuki, pracownicy Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego, przy specjalnie oznaczonym stoisku, będą udzielać informacji wszystkim zainteresowanym osobom dotyczących programu „Czyste powietrze”.

 

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: 30-08-2021 14:31
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane