BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Leżajska

Miasto Leżajsk wraz z sąsiadującymi samorządami, działając w ramach porozumienia międzygminnego, przystąpiła do prac nad Ponadlokalną Strategią Rozwoju dla obszaru funkcjonalnego obejmującego Powiat Leżajski, Gminę Miasto Leżajsk, Gminę Leżajsk, Gminę Nowa Sarzyna, Gminę Kuryłówka, Gminę Grodzisko Dolne, Gminę Tryńcza na lata 2021–2027 z perspektywą do 2035 roku.

 

Zachęcam do wypełnienia ankiety dotyczącej identyfikacji problemów i potencjałów, a także kierunków rozwoju gminy i naszego regionu. Wyniki ankietyzacji będą wykorzystane w Ponadlokalnej Strategii Rozwoju w procesie formułowania celów rozwoju i wyboru obszarów priorytetowych.

 

Proponuję Państwu ankietę w wersji elektronicznej (on-line). Narzędzie to umożliwia bezpieczne wypełnienie ankiety w komputerze lub telefonie, bez konieczności drukowania i zostawiania wypełnionego dokumentu w  Urzędzie Miejskim. Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki zostaną przedstawione w formie raportu z badań i służyć będą do prac nad strategią. Po wypełnieniu, ankieta zostaje przesłana do zbiorczej bazy danych.

 

Ankieta dostępna jest pod linkiem (otwiera się automatycznie po kliknięciu w link):

 

 Link: https://forms.gle/bzYC2LqEHYeADX336

 

Termin nadsyłania ankiet mija  31 lipca 2021 r.

 

Bardzo dziękuję za poświęcony na wypełnienie ankiety czas i Państwa zaangażowanie w działania na rzecz naszego samorządu i prace nad Ponadlokalną Strategią Rozwoju.

 

Ireneusz Stefański

Burmistrz Leżajska

Data publikacji: 02-07-2021 10:22
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane