Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - loteria

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań zgodnie z ustawą jest obowiązkowy. Podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest spis internetowy.

 

belka-strona-NSP-28-1-2048x461.png

 

Spisać można się przy pomocy komputera, tabletu lub telefonu korzystając z aplikacji na stronie: www.spis.gov.pl oraz dzwoniąc na infolinię spisową tel. 22 279 99 99, wybierając kanał „Spisz się przez telefon”. Na osoby, które spiszą się samodzielnie czekają cenne nagrody.


Każdy kto spisał się przez Internet, może wziąć udział w loterii GUS, w której do wygrania w każdym województwie jest samochód osobowy Toyota Yaris lub bony o wartości 1000 lub 500 zł.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy spisać się online, pobrać 10-znakowy kod i zarejestrować go na stronie loterii.

Regulamin oraz szczegóły na stronie: www.loteria.spis.gov.pl Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 07.07.2021 r.

 

Losowanie odbywa się co dwa tygodnie zatem im szybciej się spiszemy tym większa szansa na wygraną! Udział w loterii mogą brać tylko osoby, które spisały się samodzielnie jedną z dwóch wymienionych wyżej metod.

Data publikacji: 07-05-2021 12:45
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane