XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

w Leżajsku odbędzie się XXXIV sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad :

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z XXXIII sesji.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
  4. Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w Leżajsku za 2020 r. składana przez:
    • Komendanta Powiatowego Policji;
    • Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej;
    • Komendanta Straży Miejskiej.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia GminyMiasto Leżajsk do realizacji projektu „Dostępna szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie przez Gminę Miasto Leżajsk spółki pod nazwą „Podkarpacka Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa” w Boguchwale spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia wniosku o udzielenie wsparcia ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w nowotworzonej „Podkarpackiej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej” w Boguchwale spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zawarcia umów dzierżawy na czas nieoznaczony z dotychczasowymi dzierżawcami.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji nr 1.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji nr 2.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji nr 3.
  12. Sprawozdanie z realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Mieście Leżajsku za rok 2020.
  13. Wnioski i zapytania bieżące.

Jerzy Jarosz

Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.

Data publikacji: 02-04-2021 09:53