BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pomóż Mateuszowi z Leżajska i zarejestruj się jako dawca szpiku

24032021Mateusz.jpeg

 

Mateusz z zawodu jest nauczycielem wychowania fizycznego. Niestety, nie zdążył rozpocząć pracy w zawodzie, ponieważ w 2018 r. zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy kości, a w styczniu 2021 nowotwór szpiku kostnego tzw. zespół mielodysplastyczny.

Obecnie jest zakwalifikowany do przeszczepienia komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy, czyli tzw. „bliźniaka genetycznego”. Jest to dla niego jedyny ratunek. Aby mu pomóc konieczne jest zarejestrowanie się w bazie Fundacji DKMS.

Więcej informacji na stronie fundacji.

Data publikacji: 24-03-2021 08:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane