Facebook Miasta Leżajsk

XXXII Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska,
że w dniu 8 marca 2021 r. (poniedziałek) o godz. 13:00  w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego
w Leżajsku odbędzie się XXXII sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad :

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z XXXI sesji.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Leżajska w 2021roku.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXX/185/20 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 16 grudnia 2020 roku w sprawie wyznaczenia aglomeracji Leżajsk.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Regulaminu Cmentarza Komunalnego w Leżajsku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2021 rok .
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie poręczenia przez Gminę Miasto Leżajsk weksla in blanco wystawionego przez Spółdzielnię Socjalną „Szansa” w ramach umowy na udzielenie wsparcia finansowego Spółdzielni Socjalnej „Szansa” z siedzibą w Leżajsku.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXX/182/20 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 16 grudnia 2020 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Leżajsk na lata 2021 – 2025.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.
  11. Przedstawienia zbiorczego sprawozdania z udzielonych w 2020 roku przez Miasto Leżajsk ulg w spłacie wierzytelności z tytułu należności pieniężnych, mających charakter cywilnoprawny.
  12. Sprawozdanie z realizacji „Programu Opieki nad Zabytkami Miasta Leżajska na lata 2019-2022”, za lata 2019-2020.
  13. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Miasto Leżajsk za rok 2020.
  14. Sprawozdanie dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z działalności Ośrodka w roku 2020.
  15. Sprawozdanie z działalności Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Gminie Miasto Leżajsk za rok 2020.
  16. Sprawozdanie z realizacji Programu Wspierania Rodziny w Gminie Miasto Leżajsk za rok 2020.
  17. Sprawozdania z działalności Komisji Stałych Rady.
  18. Wnioski i zapytania bieżące.

Jerzy Jarosz

Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.

Data publikacji: 26-02-2021 13:14