Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

W celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 od dnia 4 stycznia 2021 r. do odwołania udzielanie porad osobiście zostaje zawieszone we wszystkich punktach na terenie powiatu leżajskiego.

 

Pomoc świadczona jest za pomocą środków porozumiewania się na odległość – poprzez telefon lub wiadomość e-mail.

 

Aby skorzystać z darmowej porady prawnej lub obywatelskiej należy umówić termin wizyty przez publiczną stronę Zapisy lub dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30 pod numer telefonu 882 015 438, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje co do dalszego sposobu postępowania.

 

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Starostwa leżajskiego

Data publikacji: 25-02-2021 14:10
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane