BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

W celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 od dnia 4 stycznia 2021 r. do odwołania udzielanie porad osobiście zostaje zawieszone we wszystkich punktach na terenie powiatu leżajskiego.

 

Pomoc świadczona jest za pomocą środków porozumiewania się na odległość – poprzez telefon lub wiadomość e-mail.

 

Aby skorzystać z darmowej porady prawnej lub obywatelskiej należy umówić termin wizyty przez publiczną stronę Zapisy lub dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30 pod numer telefonu 882 015 438, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje co do dalszego sposobu postępowania.

 

Więcej szczegółów znajduje się na stronie Starostwa leżajskiego

Data publikacji: 25-02-2021 14:10
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane