Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 18.01.2021 9:30

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany kotłów C. O. Kiedy będzie startował projekt dofinansowań na bieżący rok?

 

Orzegorz O.

 

Obecnie w Leżajsku trwa realizacja projektu „Czyste powietrze w Gminie Miasto Leżajsk. Program wymiany źródeł ciepła” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 3.3.1. „Realizacja planów niskoemisyjnych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Do inwestycji przystąpili wszyscy chętni mieszkańcy Leżajska, którzy spełnili podstawowe kryterium (posiadali kocioł c.o. węglowy i pomieszczenie, w którym można zainstalować kocioł gazowy lub na pellet) - w sumie do programu przystąpiło 115 uczestników (105 kotłów gazowych, 10 – na pellet). Prawdopodobne są nieznaczne zmiany pomiędzy liczbą rodzajów kotłów, ale tylko w obrębie listy uczestników (podstawowej i rezerwowej). 

W tej chwili trudno prognozować o przyszłości tego typu programów, a już szczególnie, kiedy i na jakich warunkach. Proszę śledzić stronę internetową www.miastolezajsk.pl – o ile tylko pojawią się tego typu możliwości i zainteresowani mieszkańcy, miasto z pewnością złoży stosowną aplikację.

 

Bernadeta Smycz
Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy
unijnych i środków zewnętrznych

 

Data publikacji: 20-01-2021 08:01
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane