BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Podpisywanie umów na montaż kotłów

Poniżej udostępniamy wzory umów na montaż kotłów gazowych i pelletowych, które będą zawierane z uczestnikami projektu, oraz wartości wymaganego do wniesienia wkładu własnego. Bardzo prosimy o skrupulatne zapoznanie się z treścią udostępnionych plików, aby proces podpisywania umów przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

W celu ograniczenia kumulowania się osób w Urzędzie Miejskim, jego pracownik będzie sukcesywnie kontaktował się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia konkretnego dnia i godziny złożenia podpisów.

W przypadku gdy budynek, w której ma nastąpić montaż kotła w ramach projektu, stanowi własność kilku właścicieli, lub właściciel będzie nieosiągalny (długotrwały wyjazd, choroba, kwarantanna), na potrzeby zawarcia umowy sugerujemy ustanowienie pełnomocnika, korzystając z udostępnionego poniżej wzoru pełnomocnictwa. W tej sytuacji prosimy o wcześniejsze dostarczenie wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa do Urzędu Miejskiego (elektronicznie poprzez ePUAP lub skrzynkę mailową, albo papierowo do skrzynki przy wejściu do urzędu lub za pośrednictwem operatora pocztowego).

 

Załączniki:

Data publikacji: 10-11-2020 14:35
Data modyfikacji: 10-11-2020 14:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane