BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Podpisywanie umów na montaż kotłów

Poniżej udostępniamy wzory umów na montaż kotłów gazowych i pelletowych, które będą zawierane z uczestnikami projektu, oraz wartości wymaganego do wniesienia wkładu własnego. Bardzo prosimy o skrupulatne zapoznanie się z treścią udostępnionych plików, aby proces podpisywania umów przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

W celu ograniczenia kumulowania się osób w Urzędzie Miejskim, jego pracownik będzie sukcesywnie kontaktował się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia konkretnego dnia i godziny złożenia podpisów.

W przypadku gdy budynek, w której ma nastąpić montaż kotła w ramach projektu, stanowi własność kilku właścicieli, lub właściciel będzie nieosiągalny (długotrwały wyjazd, choroba, kwarantanna), na potrzeby zawarcia umowy sugerujemy ustanowienie pełnomocnika, korzystając z udostępnionego poniżej wzoru pełnomocnictwa. W tej sytuacji prosimy o wcześniejsze dostarczenie wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa do Urzędu Miejskiego (elektronicznie poprzez ePUAP lub skrzynkę mailową, albo papierowo do skrzynki przy wejściu do urzędu lub za pośrednictwem operatora pocztowego).

 

Załączniki:

Data publikacji: 10-11-2020 14:35
Data modyfikacji: 10-11-2020 14:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane