Podpisywanie umów na montaż kotłów

Poniżej udostępniamy wzory umów na montaż kotłów gazowych i pelletowych, które będą zawierane z uczestnikami projektu, oraz wartości wymaganego do wniesienia wkładu własnego. Bardzo prosimy o skrupulatne zapoznanie się z treścią udostępnionych plików, aby proces podpisywania umów przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

W celu ograniczenia kumulowania się osób w Urzędzie Miejskim, jego pracownik będzie sukcesywnie kontaktował się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia konkretnego dnia i godziny złożenia podpisów.

W przypadku gdy budynek, w której ma nastąpić montaż kotła w ramach projektu, stanowi własność kilku właścicieli, lub właściciel będzie nieosiągalny (długotrwały wyjazd, choroba, kwarantanna), na potrzeby zawarcia umowy sugerujemy ustanowienie pełnomocnika, korzystając z udostępnionego poniżej wzoru pełnomocnictwa. W tej sytuacji prosimy o wcześniejsze dostarczenie wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa do Urzędu Miejskiego (elektronicznie poprzez ePUAP lub skrzynkę mailową, albo papierowo do skrzynki przy wejściu do urzędu lub za pośrednictwem operatora pocztowego).

Załączniki:

Data publikacji: 10-11-2020 14:35