BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

RUSZYŁA TOALETA W OGRÓDKU JORDANOWSKIM

Budowa publicznej toalety w Ogródku Jordanowskim była jedną z dziesięciu propozycji zgłoszonych do zeszłorocznego budżetu obywatelskiego. Z inicjatywą wystąpił radny Bogusław Majcher zyskując głosy 65 mieszkańców. Całkowity koszt jej powstania zamknął się w kwocie 95 tys. złotych.

Modułowy obiekt wyposażono w sygnalizację świetlną - kolor lampki wskazuje czy toaleta jest wolna (zielony), zajęta (czerwony), nieczynna (żółty). Muszla i pisuar spłukiwane są automatycznie, podobnie zespół umywalkowy z podświetlaną wnęką do mycia rąk oraz automatem dozującym mydło, wodę  i włączającym suszarkę. Wewnątrz toalety znajduje się przycisk alarmowy. Na zewnątrz – instrukcja obsługi.

W listopadzie toaleta jest czynna od godz. 10:00 do godz. 16:00. Opłata za jednorazowe skorzystanie wynosi 1 zł (uwaga: wrzutnik monet nie wydaje reszty).

_DSC0034.jpeg
_DSC0032.jpeg
_DSC0070.jpeg
_DSC0435.jpeg

 

PDFInstrukcja_obsługi_toalety.pdf (639,28KB)


 

 

Data publikacji: 03-11-2020 14:11
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane