BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate znowu na podium

Wielkim sukcesem dla zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate zakończyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Wieliczce w hali Solne Miasto, które odbyły się w reżimie sanitarnym 17 października 2020 roku.

Zawodnicy ponownie udowodnili, że na macie nie mają sobie równych zdobywając indywidualnie 7 medali i drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

Julia Żak – 1 miejsce kumite

Ania Szczuka – 1 miejsce kumite

Oliwia Wojtas – 1 miejsce w kumite i 2 w kata

Mikołaj Złotek – 1 miejsce w kumite i 3 w kata

Julia Wołoszyn – 3 miejsce kumite

 

W mistrzostwach swoje umiejętności zaprezentowało w sumie 109 zawodników z ponad 40 klubów zrzeszonych w strukturach Polskiego Związku Karate.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych osiągnięć.

Data publikacji: 27-10-2020 16:20
Data modyfikacji: 27-10-2020 16:19
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane