Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

ROZPOCZNIE SIĘ MONTAŻ KOTŁÓW

W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Leżajsk opublikowano informację o wyborze wykonawcy robót (dostawa i montaż) kotłów gazowych oraz na biomasę dla nieruchomości objętych projektem  pn. „Czyste powietrze w Gminie Miasto Leżajsk. Program wymiany źródeł ciepła” (realizowany w ramach Poddziałania 3.3.1 „Realizacja planów niskoemisyjnych - wymiana źródeł ciepła” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020). Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum „Nikmar” Ekologiczne Systemy Grzewcze Zakład Handlowo-Usługowy Nikanowicz Marian (lider) z Janowa Lubelskiego.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w przetargu unijnym, zawarcie umowy z wyłonionym wykonawcą, możliwe jest nie wcześniej niż  po  upływie 10 dni od daty opublikowania informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty. W tym przypadku możliwość podpisania umowy nastąpi  30 października 2020 r., zaś w ciągu następnych 7 dni wykonawca przedstawi harmonogram prac. Dokładne terminy montażu instalacji ustalane będą przez wykonawcę bezpośrednio z uczestnikami projektu.

Z powodu przedłużających się procedur związanych z wyborem wykonawcy, uczestnicy projektu powinni zabezpieczyć sobie opał przynajmniej na część sezonu grzewczego - wykonawca zobowiązany jest zamontować do końca br. 21 kotłów gazowych i 3 kotły na biomasę, natomiast pozostałe - do końca maja 2021 roku.

Data publikacji: 21-10-2020 12:40
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane