BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

ROZPOCZNIE SIĘ MONTAŻ KOTŁÓW

W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Leżajsk opublikowano informację o wyborze wykonawcy robót (dostawa i montaż) kotłów gazowych oraz na biomasę dla nieruchomości objętych projektem  pn. „Czyste powietrze w Gminie Miasto Leżajsk. Program wymiany źródeł ciepła” (realizowany w ramach Poddziałania 3.3.1 „Realizacja planów niskoemisyjnych - wymiana źródeł ciepła” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020). Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum „Nikmar” Ekologiczne Systemy Grzewcze Zakład Handlowo-Usługowy Nikanowicz Marian (lider) z Janowa Lubelskiego.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w przetargu unijnym, zawarcie umowy z wyłonionym wykonawcą, możliwe jest nie wcześniej niż  po  upływie 10 dni od daty opublikowania informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty. W tym przypadku możliwość podpisania umowy nastąpi  30 października 2020 r., zaś w ciągu następnych 7 dni wykonawca przedstawi harmonogram prac. Dokładne terminy montażu instalacji ustalane będą przez wykonawcę bezpośrednio z uczestnikami projektu.

Z powodu przedłużających się procedur związanych z wyborem wykonawcy, uczestnicy projektu powinni zabezpieczyć sobie opał przynajmniej na część sezonu grzewczego - wykonawca zobowiązany jest zamontować do końca br. 21 kotłów gazowych i 3 kotły na biomasę, natomiast pozostałe - do końca maja 2021 roku.

Data publikacji: 21-10-2020 12:40
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane