Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Prośba o pomoc dla mieszkańca Powiatu Leżajskiego

Mieszkaniec Powiatu Leżajskiego Pan Michał w kwietniu 2020 roku uległ ciężkiemu wypadkowi  samochodowemu. Nadzieję na powrót do zdrowia daje droga rehabilitacja, której kosztów nie jest w stanie ponieść rodzina.

Z prośbą o pomoc zwróciła się żona Pana Michała.

 

„Prośba o pomoc,

Zbieram dla męża na bardzo kosztowną rehabilitację neurologiczną. Miesięczne koszty sięgają 22 tyś zł, i niestety sfinalizowanie leży poza moim zasięgiem. Z pomocą przyszła nam fundacja siepomaga, dzięki której mogę zapewnić mężowi najlepszą pomoc oraz rehabilitację na najwyższym poziomie, która daje nadzieję, że mój mąż do nas wróci zdrowy. 

Potrzebujemy jednak pomocy, pomocy od ludzi o wielkich sercach.

Nasze zdjęcia z dziećmi  oraz cała historia opisana jest w zbiórce:

https://www.siepomaga.pl/michal-matyja

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie

Magdalena”

Data publikacji: 09-10-2020 10:25
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane