BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Projekt Zdalna Szkoła +

Podsumowanie projektu "Zdalna szkoła +".

 

Miasto Leżajsk w ramach projektu „Zdalna Szkoła+” pozyskało grant 75 000 zł na zakup laptopów dla uczniów leżajskich szkół podstawowych.

 

Projekt jest realizowany w ramach w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

 

Projekt jest kontynuacją poprzedniego projektu „Zdalna szkoła”. Jego celem jest zapewnienie dostępu do sprzętu umożliwiającego realizację podstawy programowej dla potrzebujących uczniów. Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 75 000 zł  do trzech szkół podstawowych w Leżajsku trafiły laptopy zaspokajające potrzeby 48 uczniów, w zakresie uczestnictwa w kształceniu zdalnym.

 

Efektem realizacji obydwu projektów jest umożliwienie zdalnej edukacji uczniom i aktywne włączenie się w codzienne zajęcia szkolne.

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. 

Data publikacji: 09-09-2020 10:57
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane