BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Konkurs „Rolniku spisz się sam”

7 września br. w gazecie codziennej Super Nowości ruszył konkurs  „Rolniku spisz się sam” związany z Powszechnym Spisem Rolnym 2020. Celem Konkursu jest aktywny udział czytelników Super Nowości oraz portalu supernowosci24.pl w Powszechnym Spisie Rolnym 2020r.

 

Konkurs trwa do 2 października 2020 r.

Aby wziąć w nim udział należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: spisrolny.gov.pl, a następnie wejść na stronę: rolnikuspiszsiesam.pl, lub: supernowosci24.pl wybierając artykuł o konkursie i wypełnić formularz konkursowy.

 

Rejestracja zgłoszeń rozpoczęła się 7 września br. i będzie możliwa od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.oo do 23.59.

 

Uczestnikami Konkursu muszą być pełnoletnie osoby fizyczne. W formularzu konkursowym zamieszczonym na stronie supernowosci24.pl osoba wypełniająca nie podaje w nim żadnych swoich danych osobowych lub adresowych.

 

Uwaga!!! Jeżeli rolnik spisał się już wcześniej np. w poprzednią środę lub inny dzień, może się zgłosić w dowolnie wybranym dniu, ale tylko raz.

 

6 pierwszych osób, których zgłoszenie zostanie odnotowane każdego dnia trwania konkursu otrzymają nagrodę.

 

Nagrodami w konkursie są bony wartościowe o wartości 200 zł na dowolne zakupy w placówkach handlowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Sponsorem konkursu jest Urząd Statystyczny w Rzeszowie , ul. Jana III Sobieskiego 10. 35-959 Rzeszów.

 

Data publikacji: 07-09-2020 15:25
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane