Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Konkurs Dziękujemy Bohaterom

Fundacja Leżajskiego Stowarzyszenia Rozwoju - Fundusz Lokalny w Leżajsku realizuje konkurs na terenie województwa Podkarpackiego, w ramach którego 1000 młodych osób z całej Polski otrzyma karty podarunkowe 4F na zakup strojów sportowych o wartości 500 zł. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez 20 lokalnych organizacji pozarządowych zlokalizowanych we wszystkich województwach.

Kto może aplikować do konkursu:

Dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej jako: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, sanitariusze, salowe, rehabilitanci, fizjoterapeuci, pracownicy administracyjni.

Harmonogram konkursu:

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 17 sierpnia do 6 września. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 września. Wręczenie kart podarunkowych nastąpi 18 października.

Jak aplikować do konkursu?

Wejdź na stronę konkursu dostępną pod adresem dziekujemybohaterom.splashthat.com, zapoznaj się z regulaminem, a następnie uzupełnij prosty formularz dostępny tutaj.

Organizatorem konkursu jest Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce, a Fundatorem nagród Fundacja 4F Pomaga.

W razie pytań lub wątpliwości czekamy na Wasze maile lub zapytania na facebooku

 

konkurs-4f.jpeg
Data publikacji: 26-08-2020 09:51
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane