BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Konkurs Dziękujemy Bohaterom

Fundacja Leżajskiego Stowarzyszenia Rozwoju - Fundusz Lokalny w Leżajsku realizuje konkurs na terenie województwa Podkarpackiego, w ramach którego 1000 młodych osób z całej Polski otrzyma karty podarunkowe 4F na zakup strojów sportowych o wartości 500 zł. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez 20 lokalnych organizacji pozarządowych zlokalizowanych we wszystkich województwach.

Kto może aplikować do konkursu:

Dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej jako: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, sanitariusze, salowe, rehabilitanci, fizjoterapeuci, pracownicy administracyjni.

Harmonogram konkursu:

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 17 sierpnia do 6 września. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 września. Wręczenie kart podarunkowych nastąpi 18 października.

Jak aplikować do konkursu?

Wejdź na stronę konkursu dostępną pod adresem dziekujemybohaterom.splashthat.com, zapoznaj się z regulaminem, a następnie uzupełnij prosty formularz dostępny tutaj.

Organizatorem konkursu jest Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce, a Fundatorem nagród Fundacja 4F Pomaga.

W razie pytań lub wątpliwości czekamy na Wasze maile lub zapytania na facebooku

 

konkurs-4f.jpeg
Data publikacji: 26-08-2020 09:51
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane