BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Bezzwrotna pomoc dla przedsiębiorców

Podkarpackie firmy, które ucierpiały w związku z pandemią Covid-19 będą się mogły ubiegać o bezzwrotną pomoc w formie grantu.

Nabór wniosków ruszy 12 sierpnia 2020 r. Wnioski można składać do 30 września 2020 r.

 

Granty będzie można wykorzystać na różnego rodzaju wydatki związane z prowadzeniem firmy. Środki na wsparcie pochodzą ze środków unijnych oraz z budżetu państwa. Z puli prawie 40 mln – prawie 12 mln jest przeznaczone na branżę turystyczną.

 

Wsparcie będzie udzielane mikro i małym przedsiębiorcom, a więc firmom zatrudniającym poniżej 50 pracowników, których roczny obrót lub roczna suma bilansowa nie przekracza 10 milionów euro. Pomoc skierowana będzie wyłącznie do firm z terenu województwa podkarpackiego, które prowadziły działalność gospodarczą w dniu 31 grudnia 2019 r. i znalazły się po tym dniu w sytuacji nagłego niedoboru lub braku płynności finansowej z powodu wystąpienia pandemii COVID-19.

 

Więcej informacji na stronie:

http://rarr.rzeszow.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-o-pomoc-w-formie-grantow-na-kapital-obrotowy/

oraz

https://www.podkarpackie.pl/index.php/107-aktualnosci/7708-video-uwaga-przedsiebiorcy-do-wziecia-jest-40-mln

Data publikacji: 07-08-2020 15:28
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane