Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Event#WspieramyPolskę

Już w sobotę 4 lipca w godz. 12:00 - 18:00 w Leżajsku wyjątkowa atrakcja!

 

W imieniu Fundacji Orlen i PKN Orlen zapraszamy na event o charakterze edukacyjnym pod hasłem #WspieramyPolskę. Akcja ma na celu zachęcać Polaków do wyboru rodzimych produktów i wspierania lokalnych przedsiębiorców.

Odwiedzając ciężarówkę będziecie mogli poczuć się jak Robert Kubica, jadąc w symulatorze Formuły 1 lub mierząc swój czas reakcji na tzw. refleksomierzu. Dodatkowo będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Atrakcji będzie znacznie więcej, także sportowych. 

Wydarzenie odbędzie się na parkingu za Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku (od strony wejścia do kina).

 

Zapraszamy 

event orlen.jpeg

 

Data publikacji: 29-06-2020 15:03
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane