Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Ważna informacja dla wyborców którzy powrócili z zagranicy

Wyborca, który będąc za granicą, dopisał się do spisu wyborców u konsula (celem oddania głosu poza granicami naszego kraju) w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na  10 maja 2020, został skreślony z listy wyborców w miejscu zamieszkiwania w Polsce.

 

Tym samym, mimo powrotu do kraju przed 28 czerwca br., NIE jest uprawniony do głosowania i NIE  weźmie udziału w głosowaniu w miejscu zamieszkiwania w Polsce.

 

Warunkiem koniecznym udziału w głosowaniu w Polsce jest  zawiadomienie konsula u którego dokonał zgłoszenia, o powrocie do kraju i chęci głosowania w miejscu zamieszkiwania (wpisania do spisu wyborców) nie później niż do 16 czerwca.

 

Data publikacji: 04-06-2020 15:02
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane