BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Ważna informacja dla wyborców którzy powrócili z zagranicy

Wyborca, który będąc za granicą, dopisał się do spisu wyborców u konsula (celem oddania głosu poza granicami naszego kraju) w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na  10 maja 2020, został skreślony z listy wyborców w miejscu zamieszkiwania w Polsce.

 

Tym samym, mimo powrotu do kraju przed 28 czerwca br., NIE jest uprawniony do głosowania i NIE  weźmie udziału w głosowaniu w miejscu zamieszkiwania w Polsce.

 

Warunkiem koniecznym udziału w głosowaniu w Polsce jest  zawiadomienie konsula u którego dokonał zgłoszenia, o powrocie do kraju i chęci głosowania w miejscu zamieszkiwania (wpisania do spisu wyborców) nie później niż do 16 czerwca.

 

Data publikacji: 04-06-2020 15:02
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane