XXI Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska,

że w dniu 25 maja 2020 r. (poniedziałek) o godz. 13.00  w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego

w Leżajsku odbędzie się XXI sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z XIX i XX sesji.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
  4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XIX/124/20 Rady Miejskiej w Leżajskuz dnia 16 marca 2020 r. w sprawie przyjęcia programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Miasta Leżajsk im. Marii i Antoniego Lukszandlów.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zasad wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Miasta Leżajsk im. Marii i Antoniego Lukszandlów.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska
    na 2020 rok.
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XV/100/19 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 16 grudnia 2019 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Leżajsk na lata 2020 – 2025.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia w 2020 roku kredytu długoterminowego w wysokości 1 408 494,86 zł.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia w 2020 roku kredytu długoterminowego w wysokości 2 259 604,84 zł.
  10. Przedstawienie Radzie Miejskiej w Leżajsku oceny zasobów pomocy społecznej w Gminie Miasto Leżajsk.
  11. Sprawozdanie z realizacji programu współpracy
  12. Wnioski i zapytania bieżące.

Jerzy Jarosz

Rady Miejskiej w Leżajsku

Informacje o posiedzeniu Komisji stałych Rady Miejskiej w Leżajsku:

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.

Data publikacji: 15-05-2020 10:45
Data modyfikacji: 15-05-2020 10:59