BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 28.04.2020 11:29

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy poboru wody ze studni stojącej przy ul.Podlesnej. Studnia nie jest w żaden sposób ogrodzona ani oznakowana . Czy każdy może korzystać z wody z tego ujęcia np.nabrac sobie do butelek . Pytanie wynika z tego iż osoba która jako jedyna na naszej ulicy nie posiada wody w domu i jest głównym korzystającym z wody z tego miejsca, kiedy widzi że ktoś bierze większe ilości wody wzywa policję i nie bardzo wiem z czego wynika problem.

Anna

 

Dzień dobry

W odpowiedzi na zapytanie z dnia 28.04.2020r., informujemy że przy ul. Podleśnej w eksploatacji Miejskiego Zakładu Komunalnego sp. z o.o. w Leżajsku istnieje zdrój uliczny. Jest to urządzenie dostępne dla ludzi w celu zapewnienia dostępu do wody zdatnej do spożycia osobom, którym dostawy wody zostały odcięte.  Zabronione jest korzystanie ze zdroju ulicznego w celu: m.in. podlewania trawnika, ogrodu, budowlanych.

 

Pozdrawiam

Marcin Śliwa

Miejski Zakład Komunalny  Sp. z o.o. w Leżajsku

ul. Żwirki i Wigury 3   37-300 Leżajsk

Data publikacji: 06-05-2020 15:06
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane