BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Dodatkowy nabór na listę rezerwową

Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość przystąpienia do projektu realizowanego przez Miasto Leżajsk przy udziale środków finansowych Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III Czysta Energia,  Działanie 3.1 Rozwój Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Do tej pory zainteresowanie wyraziło 294 właścicieli nieruchomości z terenu Leżajska.

Projekt polegał będzie na budowie różnego rodzaju instalacji OZE, w tym w szczególności instalacji kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej i kotłów na biomasę, a także pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych zlokalizowanych na budynkach mieszkalnych położonych na terenie Leżajska. Przewidywane dofinansowanie wyniesie do 85% kosztów kwalifikowanych.

Zainteresowani powinni wypełnić deklarację udziału w projekcie, oświadczenie – kryteria rekrutacji oraz ankietę, na podstawie której dobrana zostanie instalacja OZE. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego, w nieprzekraczalnym terminie do 16.01.2017 r. (osobiście lub pocztą - decyduje data wpływu do Urzędu).

PDFAnkieta doboru.PDF (496,06KB)
PDFDeklaracja OZE.pdf (537,14KB)
PDFOświadczenie.PDF (438,97KB)
 

Data modyfikacji: 10-01-2017 11:22
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane