Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Akcja Wsparcie dla Szpitala

W związku z epidemią koronawirusa ruszyła akcja Wsparcie dla Szpitala. Jest to oddolna inicjatywa koordynująca pomoc dla szpitali w całej Polsce, system, który pomaga pomagać. Zarówno indywidualni jak i biznesowi darczyńcy mogą odnaleźć lokalny szpital, który aktualnie najbardziej potrzebuje wsparcia i właśnie tam skierować swoją pomoc. Obecnie system objął 424 szpitale oraz 32 domy pomocy społecznej z całej Polski. Każdego dnia przyłączają się nowe szpitale, kolejni wolontariusze i darczyńcy. Zapotrzebowanie szpitali jest duże i różnorodne – od maseczek ochronnych i płynów odkażających, przez fartuchy i pościele, po kremy czy artykuły spożywcze. Jednakże nie jest to lista zamknięta.

Jak pomóc?

Na platformie www.wsparciedlaszpitala.pl w trzech prostych krokach mogą Państwo sprawdzić czego potrzebują szpitale, jak pokrywa się to z Waszymi możliwościami i zadeklarować pomoc. Cały proces jest niezwykle prosty, a pomoc dla szpitali i personelu medycznego niezastąpiona!

Każda pomoc się liczy!

Platformę wsparciedlaszpitala.pl przygotował Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, wraz z Fundacją PARK oraz firmą informatyczną Clorce. Jest to w 100% inicjatywa charytatywna.

Data publikacji: 27-04-2020 14:19
Data modyfikacji: 27-04-2020 14:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane