BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Akcja Wsparcie dla Szpitala

W związku z epidemią koronawirusa ruszyła akcja Wsparcie dla Szpitala. Jest to oddolna inicjatywa koordynująca pomoc dla szpitali w całej Polsce, system, który pomaga pomagać. Zarówno indywidualni jak i biznesowi darczyńcy mogą odnaleźć lokalny szpital, który aktualnie najbardziej potrzebuje wsparcia i właśnie tam skierować swoją pomoc. Obecnie system objął 424 szpitale oraz 32 domy pomocy społecznej z całej Polski. Każdego dnia przyłączają się nowe szpitale, kolejni wolontariusze i darczyńcy. Zapotrzebowanie szpitali jest duże i różnorodne – od maseczek ochronnych i płynów odkażających, przez fartuchy i pościele, po kremy czy artykuły spożywcze. Jednakże nie jest to lista zamknięta.

Jak pomóc?

Na platformie www.wsparciedlaszpitala.pl w trzech prostych krokach mogą Państwo sprawdzić czego potrzebują szpitale, jak pokrywa się to z Waszymi możliwościami i zadeklarować pomoc. Cały proces jest niezwykle prosty, a pomoc dla szpitali i personelu medycznego niezastąpiona!

Każda pomoc się liczy!

Platformę wsparciedlaszpitala.pl przygotował Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, wraz z Fundacją PARK oraz firmą informatyczną Clorce. Jest to w 100% inicjatywa charytatywna.

Data publikacji: 27-04-2020 14:19
Data modyfikacji: 27-04-2020 14:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane