Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Konkurs w muzeum

Muzeum Ziemi Leżajskiej, wykorzystując przymusową przerwę w zajęciach edukacyjnych, organizuje dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu leżajskiego internetową zabawę konkursową. Przewidziano w niej również możliwość wzięcia udziału przez całe rodziny. Temat prac ma nawiązywać do zbliżających się Świąt Wielkanocnych w powiązaniu z historią miasta i regionu lub  zabawkarstwem ludowym.

Dla każdej kategorii wiekowej oraz rodziny przewidziano nagrody rzeczowe. Prace należy przesłać do 10 kwietnia w formie pliku na adres informacja@muzeum-lezajsk.pl.

Więcej informacji na stronie: http://muzeum-lezajsk.pl/news/konkurs/

Data publikacji: 20-03-2020 09:05
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane