Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Szanowni Rodzice

   W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o czasowym ograniczeniu funkcjonowania szkół i przedszkoli od 12 do 25 marca br., jako następstwo zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronowirusa kieruję do Państwa prośbę o odpowiedzialne współdziałanie.

   Proszę o wyjaśnienie dzieciom powodów zamknięcia szkół i poinformowania, że nie jest to forma dodatkowych ferii. Okres ten powinien stanowić czas nauki w warunkach domowych - powtórzeń materiału dydaktycznego i wszelkiej innej pracy, która ma charakter edukacyjny.

   Apeluję do Państwa, aby dzieci nie przebywały w miejscach publicznych, unikały dużych skupisk ludzi oraz pobytu na placach zabaw i obiektach sportowych.

   Proszę także, by dzieci nie miały bliskich kontaktów z osobami starszymi, które w sposób szczególny powinny być chronione przed koronawirusem. Z tego powodu zdecydowanie nie rekomenduję powierzania opieki nad dziećmi dziadkom i osobom starszym.


Ireneusz Stefański

Burmistrz Leżajska

 

Data publikacji: 13-03-2020 13:07
Data modyfikacji: 13-03-2020 13:16
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane