BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 24.02.2020 7:59

Szanowny panie Burmistrzu, dziś została zamknięta ul. A.Mickiewicza co bardzo nam utrudni życie i wpłynie negatywnie na nasze działalności, proszę o wzięcie pod uwagę interesy uczuciowych przedsiębiorców którzy mogą stracić bardzo dużo przez to ze ulica będzie zamknięta przez pół roku i wymyślić jakieś rozwiązanie . Z góry dziękuje Sewar K.

 

Zamknięcie skrzyżowania u zbiegu ulic A. Mickiewicza, Św. Jana z Dukli i Wyspiańskiego było konieczne ze względu na duży zakres robót budowlanych. Przebudowane zostaną sieci gazowe, energetyczne, teletechniczne, kanalizacyjne czyli wszystkie urządzenia podziemne. Wykonane będą  również roboty nawierzchniowe, które wymagają zajęcia całego terenu budowanego ronda.

Ulica Mickiewicza na odcinku od dworca autobusowego do skrzyżowania z ulicą Św. Jana z Dukli jest przejezdna umożliwiając dojazd do wszystkich zlokalizowanych przy niej nieruchomości, w tym także sklepów, punktów usługowych itp. Zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu ten odcinek ul. Mickiewicza skomunikowany jest także z ulicą Klasztorną poprzez ul. Matejki i Wyspiańskiego oraz z ul. Tomasza Michałka poprzez ul. Opalińskiego, św. Jana z Dukli, Konopnickiej i Jana Brzozy.

Planowane zakończenie robót drogowych nastąpi 31 sierpnia br. Jest nadzieja, że wobec łagodnej zimy i przyspieszenia robót zakończenie inwestycji nastąpi nieco wcześniej.

 

Data publikacji: 26-02-2020 08:31
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane