Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Ogłoszono zwycięskie projekty I edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

Rada Funduszu Społecznego Grupy Żywiec zadecydowała, które z 19 zgłoszonych projektów otrzymają dofinansowanie w ramach programu grantowego. Na terenie Leżajska i okolic przyznano dofinansowanie 10 organizacjom, a łączna kwota grantów w tym regionie wyniesie 45 000 złotych. Zwycięskie projekty będą realizowane do kwietnia 2017 r.

Browar w Leżajsku to nie tylko jeden z najważniejszych gospodarczych podmiotów związanych z miastem, ale również ważny element tożsamości naszych mieszkańców. Fundusz Społeczny Grupy Żywiec to kolejny projekt, który pokazuje, że Leżajsk pozostaje ważnym punktem na mapie firmy, która chce być obecna w życiu społecznym miasta i regionu. Cieszymy się, że Grupa Żywiec poprzez konkurs grantowy wspiera nie tylko rozwój społeczności lokalnej, ale promuje także odpowiedzialną konsumpcję alkoholu. – mówi Ireneusz Stefański, burmistrz Leżajska.
 
W ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec organizacje mogły zgłaszać swoje projekty z zakresu wspierania rozwoju i tradycji lokalnej społeczności oraz promocji odpowiedzialnej sprzedaży i konsumpcji alkoholu. Leżajska Rada Funduszu zdecydowała o przyznaniu grantów siedmiu projektom w pierwszej kategorii oraz trzem w drugiej. Wsparcie finansowe sięga kwot od 500 do 7500 zł.
 
Z wynikami I edycji Funduszu Społecznego Grupy Żywiec można zapoznać się na stronie Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.
 
Partnerem Funduszu Społecznego Grupy Żywiec jest Fundacja Wygrajmy Zdrowie.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane