BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 17.01.2020 07:21

Jan K.

Witam. Proszę o informację czym ogrzewana jest baza MZK w Leżajsku. Jest tam zainstalowany czujnik Airly do monitorowania stanu powietrza, a z komina bazy "wali" śmierdzący dym. Czy to aby nie hipokryzja?

 

Dzień dobry

Pomieszczenia socjalne zlokalizowane na terenie Bazy MZK ogrzewane są paliwem stałym (węglem). Od roku 2018 Spółka prowadzi działania mające na celu podpięcie Bazy do sieci gazowej.

pozdrawiam

 

Agata Kusy
Wiceprezes Zarządu
Miejski Zakład Komunalny  Sp. z o.o. w Leżajsku

Data publikacji: 22-01-2020 07:53
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane