Komunikat RSO: Zmiana organizacji ruchu DK19 m Domaradz

W związku z budową nowego mostu w m. Domaradz w ciągu drogi krajowej nr 19 nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Odcinek DK19 do czasu wybudowania nowego mostu będzie zamknięty a ruch pojazdów przekierowany na objazd tymczasowy. Ruch pieszych skierowany jest na wygrodzony chodnik tymczasowy wzdłuż objazdu. Z uwagi na konieczność zachowania ciągłości ruchu i zniwelowanie utrudnień, przed przystąpieniem do budowy nowego mostu Wykonawca wykonał objazd tymczasowy. Ruch na objeździe odbywa się dwukierunkowo. Na całym odcinku robót budowlanych wprowadzono oznakowanie tymczasowe, w tym zakaz wyprzedzania oraz ograniczenie prędkości do 50 km/h. Objazd tymczasowy będzie obowiązywał do czerwca 2020 r.tj. do czasu zakończenia budowy nowego obiektu i rozbudowy odcinka DK19 stanowiącego bezpośrednie dojazdy do obiektu.

Komunikat jest ważny od 11-01-2020 12:19:00 do 30-06-2020 00:00:00

Strona została wygenerowana automatycznie w oparciu o dane z Regionalnego Systemu Ostrzegania

Data publikacji: 11-01-2020 12:30