Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 14.11.2019 21:12

Grzegorz K.

Szanowny Panie Burmistrzu. Czy prawdą jest że Dworzec PKS Leżajsku został sprzedany ? I z tego co ludzie mówią ma powstać tam galeria handlowa ? PKS w Leżajsku jest od lat i trudno sobie wyobrazić miasto bez Dworca PKS . Pozdrawiam .

 

Tak, w październiku br. doszło do sprzedaży dworca autobusowego przez jego właściciela PKS Leżajsk Sp. z o.o. Miasto antycypując ten stan przystąpiło w lipcu br. do działań chroniących teren dworca i jego podstawowej funkcji komunikacyjnej – w tej sprawie podjęta została uchwała Rady Miejskiej o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nr 70/19 (uchwała Rady Miejskiej Nr IX/68/19 z dnia 22 lipca 2019 r.). Obecnie trwają prace urbanistyczne zgodnie z procedurą planistyczną i porządkiem prawnym.

 

Andrzej Janas

Zastępca Burmistrza

Data publikacji: 19-11-2019 10:17
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane