BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Obwodowe Komisje Wyborcze ds. przeprowadzenia wyborów oraz ds. ustalenia wyników wyborów na pierwszym posiedzeniu ukonstytuowały się w następujących składach:

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1,

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Grunwaldzka 1, 37-300 Leżajsk:

1.

Barbara Maria Krupa, - Przewodniczący

2.

Maciej Marek Ordyczyński, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Stanisława Decowska, - Członek

4.

Daniel Herdyna, - Członek

5.

Józefa Jeziorowska, - Członek

6.

Paulina Krasowska,  - Członek

7.

Ewa Krystyna Marcinek, - Członek

8.

Katarzyna Szast-Kubasiewicz, - Członek

9.

Sabina Barbara Wojciechowska, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2,

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Grunwaldzka 1, 37-300 Leżajsk:

1.

Zbigniew Roman Nieckarz, - Przewodniczący

2.

Magdalena Anita Dziędzik, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Robert Jacek Adamski, - Członek

4.

Barbara Czapla, - Członek

5.

Zofia Krasowska, - Członek

6.

Teresa Sabina Mazur-Bojanowska, - Członek

7.

Wiesław Olechowski, - Członek

8.

Agnieszka Pustelny, - Członek

9.

Paweł Siłko, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3,

Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Mickiewicza 51, 37-300 Leżajsk:

1.

Monika Ewa Lemiech, - Przewodniczący

2.

Piotr Grzegorz Kotuła, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Mariusz Piotr Bąk, - Członek

4.

Adam Paweł Golenia, - Członek

5.

Klaudia Maria Hałas, - Członek

6.

Jolanta Zofia Mach, - Członek

7.

Józef Jan Majewicz, - Członek

8.

Marian Polak, - Członek

9.

Elżbieta Skowronek, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4,

Miejskie Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 61, 37-300 Leżajsk:

1.

Kazimiera Majewicz, Przewodniczący

2.

Dariusz Bauer, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Kamil Krzysztof Cioch, - Członek

4.

Sabina Florek, - Członek

5.

Genowefa Jaszczycha, - Członek

6.

Rafał Stanisław Ostrowski, - Członek

7.

Sandra Władysława Sobota, - Członek

8.

Barbara Szczęch, - Członek

9.

Weronika Tupaj, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5,

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (dawne Gimnazjum Miejskie),

ul. M. C. Skłodowskiej 8, 37-300 Leżajsk:

1.

Barbara Krzemińska, - Przewodniczący

2.

Helena Maria Maczuga, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Stefania Bielec, - Członek

4.

Agnieszka Anna Bzdoń, - Członek

5.

Malwina Anna Chomicz, - Członek

6.

Beata Teresa Kaszycka, - Członek

7.

Paulina Maria Krudysz, - Członek

8.

Beata Pucia, - Członek

9.

Kinga Katarzyna Rudzińska, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6,

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Mickiewicza 67, 37-300 Leżajsk:

1.

Eugeniusz Krzemiński, - Przewodniczący

2.

Anna Ewa Czerwonka, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Janusz Bogdan Jakubiec, - Członek

4.

Karolina Anna Kołcz, - Członek

5.

Kamil Piotr Maciąg, - Członek

6.

Aleksander Jan Ordyczyński, - Członek

7.

Elżbieta Bożena Siedlecka, - Członek

8.

Sławomir Marcin Wojnar, - Członek

9.

Jowita Faustyna Zygmunt, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7,

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stefana Wyszyńskiego, ul. 11 - go Listopada 8, 37-300 Leżajsk:

1.

Ewa Gdula, - Przewodniczący

2.

Katarzyna Prokop-Rogoń, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Grażyna Buszta, - Członek

4.

Maryla Leszczak, - Członek

5.

Barbara Maniecka-Rup, - Członek

6.

Beata Joanna Mynart-Dziwota, - Członek

7.

Anna Aneta Niedbała, - Członek

8.

Mateusz Łukasz Polak, - Członek

9.

Patrycja Magdalena Trojanowska, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8,

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stefana Wyszyńskiego, ul. 11 - go Listopada 8, 37-300 Leżajsk:

1.

Aleksandra Agnieszka Kotuła, - Przewodniczący 

2.

Maksymilian Grylowski, - Zastępca Przewodniczącego

3.

Aleksandra Barbara Bobowska, - Członek

4.

Marcin Janusz Gdula, - Członek

5.

Sofian Krzysztof Kabdani, - Członek

6.

Anna Maria Młynarska, - Członek

7.

Renata Teresa Tyczyńska, - Członek

8.

Mateusz Tomasz Wawrzak, - Członek

9.

Jacek Łukasz Zygmunt, - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9,

Szpital Powiatowy w Leżajsku, ul. Leśna 22, 37-300 Leżajsk:

1.

Marian Tadeusz Duda, - Przewodniczący 

2.

Kazimiera Kostek, - Zastępca Przewodniczącego 

3.

Marian Kazimierz Kiełbowicz, - Członek

4.

Dorota Agata Mazurek, - Członek

5.

Adrianna Jolanta Szot-Warzocha, - Członek

 

Data publikacji: 04-10-2019 12:19
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane