BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 25.09.2019 18:18

Witam. Jak zapewne wielu mieszkańców miasta wie ulica Jana z Dukli od dawna jest bardzo popularnym miejscem spacerów. Można powiedzieć, że swoistym deptakiem z którego korzystają osoby w różnym wieku. Niestety na całej długości chodnika ustawiono zaledwie trzy ławki bez oparcia. W związku z tym mam pytanie czy istnieje możliwość zamontowania ławek z oparciami na całej długości chodnika? Można w tym celu wykorzystać np.ławki demontowane z ogródka jordanowskiego.

Pozdrawiam Barbara.

 

Szanowna Pani. W związku z Pani wnioskiem informuję, że w najbliższym tygodniu zostaną ustawione co najmniej dwie ławki z oparciami (przy ul. Św. Jana z Dukli i ul. Jagiełły).

pozdrawiam

Leszek Gdula
Kierownik Referatu Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji

Data publikacji: 27-09-2019 11:27
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane