BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Informacja

Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 29 września 2016 r. (czwartek) o godz. 14.30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się XXIII  (nadzwyczajna)  sesja Rady Miejskiej w Leżajsku.

Porządek obrad:
 

1.    Otwarcie obrad.
2.    Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia obszarów zdegradowanych i do rewitalizacji w ramach „Gminnego Programu rewitalizacji Miasta Leżajsk na lata 2016 – 2023”.
3.    Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XIX/113/16 z dnia 9 maja 2016 r. w sprawie Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasta Leżajsk na rok 2017.  
4.    Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości położonej w Leżajsku, stanowiącej własność Gminy Miasto Leżajsk.
5.    Zamknięcie obrad.


Przewodniczący Rady
                                      Jerzy Jarosz

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane