BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Rozpoczynamy głosowanie na inicjatywy społeczne zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasto Leżajsk na rok 2020

Rozpoczynamy głosowanie na inicjatywy społeczne zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasto Leżajsk na rok 2020, które zostały pozytywnie zweryfikowane i zatwierdzone do wzięcia udziału w tegorocznym plebiscycie przez Burmistrza Leżajska. Wszystkich mieszkańców Leżajska serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu mającym na celu wyłonienie projektów przeznaczonych do realizacji w ramach Leżajskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020. Lista projektów przyjętych do głosowania jest zamknięta i znajduje się tutaj:

 

LISTA PROJEKTÓW PRZYJĘTYCH DO GŁOSOWANIA
PDFLISTA PROJEKTÓW PRZYJĘTYCH DO GŁOSOWANIA.pdf (535,29KB)

 

Każdy mieszkaniec Leżajska może oddać swój głos na jeden wybrany przez siebie projekt, spośród projektów znajdujących się na powyższej liście, w terminie do dnia 6 września 2019 roku.

 

Głosowanie odbywa się poprzez:

  1. osobiste wrzucenie własnoręcznie wypełnionej karty do głosowania w dni robocze w godz. między 7.30 a 15.30 do urny umiejscowionej w Urzędzie Miejskim w Leżajsku przy ul. Rynek 1 w Biurze Spraw Obywatelskich (pok. nr 4 - parter);
  2. przesłanie za pośrednictwem jednego z operatorów pocztowych wypełnionej karty do głosowania na adres Urzędu Miejskiego w Leżajsku (ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk) z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski – głosowanie” (za datę oddania głosu uznaje się datę wpływu przesyłki do Urzędu Miejskiego w Leżajsku).

 

UWAGA!!! Każdy mieszkaniec może oddać tylko 1 głos na jeden wybrany przez siebie projekt spośród projektów znajdujących się na liście zatwierdzonej przez Burmistrza Leżajska.

 

Za nieważne uznane zostaną głosy oddane na kartach:

  1. innych niż karta do głosowania z listą projektów,
  2. zawierających wskazanie więcej niż 1 projektu,
  3. podpisanych przez tą samą osobę.
  4. zawierających nieczytelne, niekompletne lub błędne dane osobowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania),
  5. niepodpisanych przez Głosującego,
  6. wypełnionych przez osoby nie będące mieszkańcami Leżajska.

 

Karta do głosowania

Data publikacji: 16-08-2019 07:56
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane