BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Komunikat w sprawie Przedszkola Miejskiego nr 3 w Leżajsku

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu przebudowy budynku Przedszkola Miejskiego nr 3, na które Miasto Leżajsk otrzymało dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego od 1 września 2016 roku Przedszkole Miejskie Nr 3 zostaje przeniesione do budynku Gimnazjum Miejskiego w Leżajsku przy ul. Skłodowskiej 8.

 

Roboty budowlane zaplanowane na najbliższy rok szkolny pozwolą na wykonanie niezbędnych prac, których efektem będzie podniesienie bezpieczeństwa i jakości pobytu najmłodszych mieszkańców Leżajska w placówce i zrekompensują ewentualne niedogodności związane ze zmianą siedziby przedszkola.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane