Burmistrz Leżajska informuje, że miasto rozpoczęło przygotowania do budowy budynku z mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż z długoletnim okresem spłaty oraz wynajem w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Wszystkich zainteresowanych prosimy do końca maja br. o kontakt z Urzędem Miejskim w Leżajsku ul. Rynek 1 pok. nr 2; tel. 17 242 73 33 wewn. 115 lub 116.

Kotły na pellet dostępne w ramach projektu OZE

Osoby rozważające wymianę dotychczasowego źródła ciepła dla swojego gospodarstwa domowego na bardziej ekonomiczny i ekologiczny informujemy, że wciąż istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania w wysokości 77,7% kosztów wymiany starego kotła węglowego na nowoczesny kocioł pelletowy w ramach projektu pt. „Montaż i instalacja odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych na terenie gmin Grodzisko Dolne i Miasto Leżajsk”.

Mieszkańców Leżajska zainteresowanych montażem kotła na pellet z dofinansowaniem zachęcamy do kontaktu z pracownikami Urzędu Miejskiego w Leżajsku pod numerem tel. stac. 17 242 73 33 wew. 140, tel. kom. 516 077 020, lub mailowo na adres .

Data publikacji: 14-03-2019 15:09