Burmistrz Leżajska informuje, że miasto rozpoczęło przygotowania do budowy budynku z mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż z długoletnim okresem spłaty oraz wynajem w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Wszystkich zainteresowanych prosimy do końca maja br. o kontakt z Urzędem Miejskim w Leżajsku ul. Rynek 1 pok. nr 2; tel. 17 242 73 33 wewn. 115 lub 116.

Preferencyjne pożyczki inwestycyjne dla mikrofirm

Fundusz Pożyczkowy przy Leżajskim Stowarzyszeniu Rozwoju zaprasza mikroprzedsiębiorców z Podkarpacia do korzystania z preferencyjnych, niskooprocentowanych pożyczek na działalność inwestycyjną firmy. Oferta ważna do końca 2019 r.

Maksymalna wartość pożyczki to 25 tys. euro (ok 100 000,00 zł), oprocentowanie stałe w okresie spłaty wynosi od 1% w skali roku. Oprocentowanie jest jedynym kosztem pożyczki. Pożyczka może być udzielona maksymalnie na okres 60 miesięcy, w tym opcjonalnie 3 miesięczna karencja w spłacie. Wnioski są rozpatrywane w ciągu 10 dni od dnia złożenia wszystkich wymaganych dokumentów. Udzielamy bezpłatnej pomocy w przygotowaniu dokumentów.

Regulamin wraz z dokumentami aplikacyjnymi można uzyskać w siedzibie Leżajskiego Stowarzyszenia Rozwoju, ul. Targowa 9,  37-300 Leżajsk lub pobrać ze strony internetowej www.lsr.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (17) 242 79 08.

Osoby do kontaktu:

Marek Jagusiak (501) 251756,