BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Nabór do przedszkoli

Nabór do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020

 

nabór.jpeg

 

Czy warto posłać dziecko do przedszkola?

Warto.

Pierwsze lata życia dziecka to złoty okres w jego rozwoju .Większość wrodzonych umiejętności dziecka rozwija się intensywnie w wieku przedszkolnym, dlatego działania edukacyjne, pobudzanie rozwoju intelektualnego i społecznego dziecka przynoszą najlepsze rezultaty w tym czasie. 

Przedszkole uczy samodzielności, pokazuje jak funkcjonować w grupie, uczy dzieci nawiązywania kontaktów i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

Pod czujnym okiem nauczycieli dzieci w przedszkolu poznają nowych przyjaciół, wypróbują różne techniki plastyczne, będą tańczyć, śpiewać, chodzić na wycieczki, poznawać świat poprzez doświadczenia i obserwacje, brać udział w teatrzykach i koncertach.

Zapraszamy wszystkie dzieci z Leżajska na wizyty w przedszkolach miejskich w Leżajsku i zapisy od 11 marca do 14 marca 2019r.

 

Data publikacji: 08-03-2019 11:07
Data modyfikacji: 08-03-2019 11:09
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane