Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Nabór do przedszkoli

Nabór do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020

 

nabór.jpeg

 

Czy warto posłać dziecko do przedszkola?

Warto.

Pierwsze lata życia dziecka to złoty okres w jego rozwoju .Większość wrodzonych umiejętności dziecka rozwija się intensywnie w wieku przedszkolnym, dlatego działania edukacyjne, pobudzanie rozwoju intelektualnego i społecznego dziecka przynoszą najlepsze rezultaty w tym czasie. 

Przedszkole uczy samodzielności, pokazuje jak funkcjonować w grupie, uczy dzieci nawiązywania kontaktów i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

Pod czujnym okiem nauczycieli dzieci w przedszkolu poznają nowych przyjaciół, wypróbują różne techniki plastyczne, będą tańczyć, śpiewać, chodzić na wycieczki, poznawać świat poprzez doświadczenia i obserwacje, brać udział w teatrzykach i koncertach.

Zapraszamy wszystkie dzieci z Leżajska na wizyty w przedszkolach miejskich w Leżajsku i zapisy od 11 marca do 14 marca 2019r.

 

Data publikacji: 08-03-2019 11:07
Data modyfikacji: 08-03-2019 11:09
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane